Treningi z pasją!

Przystąpiliśmy do akcji „Sport na Grubo” zorganizowanej przez portal www.gramgrubo.pl aby pokazać, jak ważna dla zawodników naszej federacji jest pasja do sportu!

Od jesieni ubiegłego roku ruszyliśmy z regularnymi treningami Kabaddi w Warszawie. W tym czasie wyłoniliśmy pierwszego Mistrza Polski, którym została drużyna Warsaw Giants oraz pojechaliśmy na Banghabandhu Cup w Bangladeszu gdzie reprezentowaliśmy Europę jako aktualny mistrz Starego Kontynentu w Kabaddi.

Nasze treningi odbywają się w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, trenujemy opierając się na odpowiednio dobranych cyklu kształcącym zawodników obrony oraz ataku. Dzięki temu widzimy stały wzrost umiejętności wśród zawodników a także czysta rywalizację. Kadra na zawody liczy tylko 12 osób.

Teraz naszym celem jest udział w nadchodzących Mistrzostwach Europy i Świata. Obronienie tytułu Mistrza Europy oraz odegranie ważnej roli podczas Mistrzostw Świata, tak jak na ostatnim turnieju gdzie pokonaliśmy mistrzów Światach a nasze mecze oglądało przeszło 6 mln osób.

Kabaddi w Polsce rozwija się bardzo dynamicznie, mimo tego że jest to sport niszowy jesteśmy Mistrzami Europy, chcemy organizować wydarzenia w Polsce. Naszą pasję do Kabaddi przekazujemy naszym podopiecznym.

Autor zdjęć: Natalia Modzelewska